24/7 Klientská linka & Podpora + 420 777 797 999   l   Kontakty   l  

Zdraví je osobní volbou jednotlivce

Co přišlo dříve: nemoc nebo špatná nálada? Naučíme vás pracovat s vašim tělem i duší. Dokážeme blokovat vaše nemoci a ukážeme vám cestu k rovnováze, která jednoduše není slučitelná s nemocí. Učíme vaše tělo namísto léčení: být zdravý...

 • Chybí vám v životě štěstí? Trápíte se? Je to stav mysli, který umíme opravit

  Objednat
 • Hroutí se vám osobní vztahy? Jste sami a nemůžete nikoho najít? Najdeme důvod, proč vás ostatní začnou milovat

  Objednat
 • Jste nespokojení ve své práci? Potřebujete pracovní úspěch a postup? Chcete více peněz? Umíme vás nasměrovat

  Objednat
 • Jste často nemocní? Trpíte nadváhou nebo jinou civilizační chorobou? Poradíme vám, jak se uzdravit

  Objednat

Kdy se chcete uzdravit?

Duševní a fyzické zdraví je jediný komplex. Pokud se něco pokazíte v těle, projeví se to na duši. Pokud přestanete být šťastní, brzy onemocníte. Chemická medicína zvaná farmakologie léčí fyzickou bolest, namísto, aby pracovala s lidskou duší.

Používáme přírodní léky a psychoterapii, abychom vás dostali do stavu duševní pohody. Na úvodním sezení si povídáme o tom, co vás v životě potkalo, jaké nemoci jste prodělali a jaký jste v té době měli život.

Analýza vám ukáže souvislosti mezi vašimi nemocemi a jednotlivými zážitky ve vašem dosavadním životě. Najednou zjistíte, jaké byly příčiny toho, co vás potkalo. Ukážeme si také zdravotní bloky, které jste si vytvořili. Mnozí klienti jsou o své nemoci natolik přesvědčeni, že svému tělu nedovolí, aby se uzdravilo. Silou vlastní psychiky se udržují nemocní.

Psychosomatiku řešíme na dalším sezení, kdy s klientem probíráme rušivé vlivy v jeho životě. Najdeme důvody, proč zůstáváte nemocní a postupně jeden po druhém z vašeho života odstraníme.

Na konci našeho programu pro vás sestavíme zdravotní plán. Jeho součástí bude jídelníček, rozpis doporučeného pohybu, najdeme pro vás vhodné relaxační techniky a naučíme vás meditaci. Nakonec vás naučíme to nejdůležitější: že plné fyzické zdraví je především stav mysli. Kdy se chcete uzdravit Vy?

Objednat ihned