24/7 Klientská linka & Podpora + 420 777 797 999   l   Kontakty   l  

Radost je stav lidské mysli

Náš základní program je zde pro všechny, kteří chtějí žít šťastný život. Pracujeme s klienty, kteří rezignovali na své štěstí a žijí ve stavu duševní nepohody. Umíme člověka vyladit, aby opět ucítil životní sílu a věnoval se tomu, proč se narodil: žít s radostí na rtech...

 • Chybí vám v životě štěstí? Trápíte se? Je to stav mysli, který umíme opravit

  Objednat
 • Hroutí se vám osobní vztahy? Jste sami a nemůžete nikoho najít? Najdeme důvod, proč vás ostatní začnou milovat

  Objednat
 • Jste nespokojení ve své práci? Potřebujete pracovní úspěch a postup? Chcete více peněz? Umíme vás nasměrovat

  Objednat
 • Jste často nemocní? Trpíte nadváhou nebo jinou civilizační chorobou? Poradíme vám, jak se uzdravit

  Objednat

Jak se cítíte Vy?

Radost a štěstí jsou základem našeho programu pro všechny klienty. Bez nich nebudete nikdy úspěšní a budete odpuzovat šťastné lidi. Vaše okolí logicky naplní lidé smutní, nenávistní a plní zášti. To vás ještě více uvede do stavu duševní nepohody.

Mnohdy si stále namlouváme, že to jinak nejde. Jsou dokonce náboženství, která jsou postavena na lidském utrpení, adorují ho a nutí lidem, aby trpěli také. Nic z toho není vaše povinnost. Provedli jste něco? Proč se stále omlouváte? Najdeme klíč k vaší poslední omluvě a vyrovnání s vaší minulostí. To je velmi důležité.

Jste to jen vy samotní, kdo si vytváří tyto představy. Jen vy samotní máte zodpovědnost za svůj život. Všechno ve vašem životě jste si vytvořili vy. My vám pomůžeme najít klíč k vaší změně. Pak si opět vyberete, zda chcete být stále smutní, nebo pocítíte životní radost.

Lidský smutek je jiný vyjádřením pro vnitřní prázdnotu. Oheň už dohořel a vy sháníte polínko, které byste do doutnajícího krbu přiložili. Lidský život je nikdy nekončícím duševním růstem. Pokud se zastavíme v nějakém věku, těžko budeme aplikovat momenty, které nám způsobovaly radost v pěti letech, až nám bude padesát.

Obsahem programu jsou cvičení na téma klid, síla, růst a vytrvalost. Cílem programu je znovu se otevřít životu a začít opět růst.

Objednat ihned