24/7 Klientská linka & Podpora + 420 777 797 999   l   Kontakty   l  

Vztahy jsou základem lidské existence

Náš druhý program je zde pro všechny, kteří chtějí oživit nebo opravit svůj partnerský vztah. Je zde také pro ty z vás, kteří mají problémy se svými rodiči a naopak pro rodiče, kteří mají problémy se svými dětmi. Dokážeme určit, zda váš vztah přežije a najdeme způsoby, jak ho obnovit. Učíme lidi to nejdůležitější: pochopit se navzájem...

 • Chybí vám v životě štěstí? Trápíte se? Je to stav mysli, který umíme opravit

  Objednat
 • Hroutí se vám osobní vztahy? Jste sami a nemůžete nikoho najít? Najdeme důvod, proč vás ostatní začnou milovat

  Objednat
 • Jste nespokojení ve své práci? Potřebujete pracovní úspěch a postup? Chcete více peněz? Umíme vás nasměrovat

  Objednat
 • Jste často nemocní? Trpíte nadváhou nebo jinou civilizační chorobou? Poradíme vám, jak se uzdravit

  Objednat

Kdy jste se naposledy ve vztahu radovali?

Osobní vztahy jsou našim soukromým vesmírem. Ačkoli žijeme ve velké společnosti našich obcí,, měst, národů a zemí, nejdůležitější jsou pro nás ti, se kterými trávíme většinu svého života. Partner, partnerka, rodiče, naše děti, kolegové v práci, zlostný šéf.

Náš program vyhledává osobní vazby na vaše okolí a řeší vaši interakci s ním. Zjednodušeně za vás analyzujeme, co se ve vašich vztazích stalo, co se děje a co bude následovat. Díky našemu programu mnozí z vás našli sílu rozvést se, nebo naopak odpustit si.

Dáváme lidem argumenty a odvahu řešit to, co jim dosud bralo sílu. Učíme naše klienty, aby ve svých vztazích netrpěli, aby byli rovnocennými partnery a nebyli vydíratelní.

Většina našich klientů je schopna své osobní vztahy opravit a část z nich řeší neopravitelné vztahy jejich opuštěním. Abyste neučinili chybu a neopustili člověka pro vlastní chyby, podrobujeme vás a případně i vašeho partnera důkladné analýze, která vám dá jistotu, kde se stala chyba.

Nalezení slabých míst ve vašich vztazích není v našem programu konečným cílem. Naopak teprve tehdy začíná skutečně tvrdá dřina s klientem. Její podstatou je vnitřně si vyřešit spory s protějškem a odpustit si. Zakládáme si na tom, že většina vztahů po našem zásahu žije svým novým životem. Daleko lepším, než dosud. A co vy, také chcete být spokojení ve svém vztahu?

Objednat ihned