24/7 Klientská linka & Podpora + 420 777 797 999   l   Kontakty   l  

Inspirovat.CZ je Radost, Láska, Kariéra a Zdraví

Pokud jste právě teď v životě nespokojení a chcete v něm změnu, pak jsme pro vás tou nejlepší příležitostí. Narozdíl od motivačních nahrávek, univerzálních seminářů nebo třeba nahrávek pro váš mozek, které vám nabídnou konkurencti s vámi probíráme váš případ a máme na vás vždy dost času. U nás si nekupujete standardizovanou náplast, která překryje ránu. U nás si kupujete lék na všechny bolesti, se kterými k nám přicházíte. Jsme antidepresivum vašeho života a životabudič vašeho štěstí, lásky a úspěchu.

 • Chybí vám v životě štěstí? Trápíte se? Je to stav mysli, který umíme opravit

  Objednat
 • Hroutí se vám osobní vztahy? Jste sami a nemůžete nikoho najít? Najdeme důvod, proč vás ostatní začnou milovat

  Objednat
 • Jste nespokojení ve své práci? Potřebujete pracovní úspěch a postup? Chcete více peněz? Umíme vás nasměrovat

  Objednat
 • Jste často nemocní? Trpíte nadváhou nebo jinou civilizační chorobou? Poradíme vám, jak se uzdravit

  Objednat

Co je osobní rozvoj?

Osobní rozvoj je pro nás pochopení toho, co nás brzdí v životě a toho, v čem jsme silní. Nenašli jsme dosud jednobarevnou osobnost, která by byla ve všem buď zcela dobrá, nebo ve všem zcela špatná. Každý máme světlé i stinné stránky, jsme skládačkou a rozhodujeme my sami, jakou část skládačky budeme používat intenzivněji než ostatní.

Naši klienti často svádějí svůj život na druhé kolem sebe. Jednou za to můžou rodiče, podruhé partner, jindy zase vlastní děti, soused, nebo nadřízený v práci. Samozřejmě můžeme vinit druhé, že jsme se od nich nechali zdebilizovat. Kolikrát se vám v životě stalo, že vaši blízcí vám tvrdili, ať něco děláte a vy jste to dělali ke své vlastní škodě? Děláme t tak všichni. A naši blízcí, naše sociální kontakty to většinou dělají v dobré víře, že nám tím pomáhají.

Máte tedy v životě následující dvě cesty. ta první je žít s pocitem lítosti a vyžívat se ve vině toho druhého. Je to pohodlné a nemusíte nic řešit, protože svého viníka jste už našli. My vám poskytujeme druhou cestu. Pochopíte s námi motivaci vašich blízkých, vaši osobní motivaci, proč se vám něco nepovedlo a získáte ucelený obrázek o tom, co máte dělat.

Inspirovat funguje především u těch klientů, kterým chybí jasná vize, co dál v životě dělat. nenutíme lidem univerzální formulky ani líbivé nahrávky. Každý klient je pro nás individuální případ a v tom se lišíme od multilevel poradenství a také od koučů připomínajících cirkusovou opici, která vám přehraje sérii svých triků.

Osobní rozvoj je pro nás komplexem plné duševní a tělesné rovnováhy. Naprosto nezáleží na tom, v jakém věku k nám přicházíte a zda už vás všichni odepsali nebo jste teprve na začátku svého života. Naše řešení je vždy lepší než rezignace a smíření se špatným osudem.

Objednat ihned