24/7 Klientská linka & Podpora + 420 777 797 999   l   Kontakty   l  

Inspirovat.CZ je Radost, Láska, Kariéra a Zdraví

Pokud jste právě teď v životě nespokojení a chcete v něm změnu, pak jsme pro vás tou nejlepší příležitostí. Narozdíl od motivačních nahrávek, univerzálních seminářů nebo třeba nahrávek pro váš mozek, které vám nabídnou konkurencti s vámi probíráme váš případ a máme na vás vždy dost času. U nás si nekupujete standardizovanou náplast, která překryje ránu. U nás si kupujete lék na všechny bolesti, se kterými k nám přicházíte. Jsme antidepresivum vašeho života a životabudič vašeho štěstí, lásky a úspěchu.

 • Chybí vám v životě štěstí? Trápíte se? Je to stav mysli, který umíme opravit

  Objednat
 • Hroutí se vám osobní vztahy? Jste sami a nemůžete nikoho najít? Najdeme důvod, proč vás ostatní začnou milovat

  Objednat
 • Jste nespokojení ve své práci? Potřebujete pracovní úspěch a postup? Chcete více peněz? Umíme vás nasměrovat

  Objednat
 • Jste často nemocní? Trpíte nadváhou nebo jinou civilizační chorobou? Poradíme vám, jak se uzdravit

  Objednat

Inspirativní tým

Náš tým představují mladí, neotřelí lidé, kteří vám poskytnou jiný úhel pohled na váš život. Naši poradci sami hledali rovnováhu a rozhodli se, že pomohou dalším lidem ve svém okolí. Možná se ptáte, proč to nejde zdarma. 12 900,- jsou naše náklady na řešení vašeho případu. Zahrnují cestování k vám a od vás, řešení vašeho případu, placené konzultace s odborníky (lékaři, terapeuti, personalisté) a v neposlední době čas strávený s klientem, po který se věnujeme plně pouze vám. Zatímco skladatelé motivačních nahrávek stráví jeden den ve studiu, aby vznikl líbivý text, my s vámi trávíme den, věnujeme se vám a řešíme váš případ intenzivně po dobu celého týdne. Vyberte si, zda vám stačí líbivá nahrávka, nebo chcete zajít do detailu a změnit váš život. To přesně umíme.

Robert Vašíček je vedoucím poradcem projektu. Osobnímu rozvoji se věnuje od roku 2000, kdy založil občanské hnutí InForum21. O rok později založil politické hnutí HLAS a začal se věnovat školení kandidátů ve volbách. Za motor lidského konání považuje frustraci a nespokojenost. Pokud jsme nespokojení, motivuje nás to ke změně. V roce 2001 se stal nejmladším volebním lídrem ve volbách do Poslanecké sněmovny a na základě této zkušenosti založil internetový deník Politikon. Působil jako tiskový mluvčí ministerstva, vedoucí tiskového oddělení ministerstva, poradce ministra.

Při studiu prestižní Hotelové školy v Mariánských Lázních se věnoval sommeliérství a láska k vínu už mu zůstala. Vystudoval marketingové a sociální komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. V letech 2006 - 2010 působil jako šéfredaktor internetového periodika, od roku 2010 podniká v oblasti public relations a marketingu. Robert Vašíček se zaměřuje na oblast psychoanalýzy, věnuje se mezilidským vztahům a zdravému životnímu stylu.

Jan Novák je analytikem projektu. Osobnímu rozvoji se věnuje od roku 2010. Od roku 2010 se věnuje osobnímu rozvoji a také canisterapii. V minulosti se zabýval projekty v oboru energetiky, strojírenství a ekologie, kde uplatnil své matematické nadání.

V současnosti studuje jadernou energetiku na vysoké škole. Oproti líbivým esoterickým frázím uplatňuje matematickou strohost a používá analýzu při řešení konkrétní situace.

Jan Spitzner je specialistou na zdravý životní styl. Vystudoval gymnázium v Chomutově a od roku 2011 se věnuje osobnímu rozvoji, od roku 2014 pak v týmu Inspirovat.cz

Honza je frutarián. Jeho jídelníček se skládá ze široké škály čerstvých plodů – ovoce, ořechy, semínka. Než přešel na živou stravu, byl přes dva a půl roku vegan. Věří rostlinné stravě, která změnila jeho život. Honza dokáže klientům změnit jejich psychiku prostřednictvím změny skladby jejich jídelníčku. Dokážeme to jak radikální cestou, tak postupnou obměnou jídelníčku, které se klient všimne pouze tak, že přestane být nemocný.

Zjistit více o osobním rozvoji