24/7 Klientská linka & Podpora + 420 777 797 999   l   Kontakty   l  

Kariéra je cestou k osobní spokojenosti

Kromě radosti a lásky potřebujeme v životě uplatnění. Pomáháme lidem, aby uspěli ve svém zaměstnání. Nasměrujeme vás tam, kam toužíte dojít. Ať už je to osobní uznání, odvedené dílo, nebo třeba výše vaší mzdy. Ať už chcete mít více peněz, uznání nebo být autorem velikého díla, pomůžeme vám k vašemu vysněnému cíli. Odstraníme překážky na cestě za tím, po čem toužíte: být úspěšný v tom, co děláte...

 • Chybí vám v životě štěstí? Trápíte se? Je to stav mysli, který umíme opravit

  Objednat
 • Hroutí se vám osobní vztahy? Jste sami a nemůžete nikoho najít? Najdeme důvod, proč vás ostatní začnou milovat

  Objednat
 • Jste nespokojení ve své práci? Potřebujete pracovní úspěch a postup? Chcete více peněz? Umíme vás nasměrovat

  Objednat
 • Jste často nemocní? Trpíte nadváhou nebo jinou civilizační chorobou? Poradíme vám, jak se uzdravit

  Objednat

Kdy se stanete lídrem ve svém oboru?

Pokud jste došli až sem, nastal správný okamžik přestat s čekáním a vyhledat naši pomoc. Základem našeho programu je sestavení vašeho životopisu a důkladná analýza toho, co se vám už povedlo, co se vám daří a jak toho využít.

Používáme analýzu, při které hledáme vaše silné a slabé stránky. Pomůžeme vám stát se jedinečnými na trhu práce. Nestačí být jeden z mnoha, nestačí být dobrý, potřebujete být v něčem nejlepší. Ne každému se to povede, ale kdo projde našim programem, má vysokou pravděpodobnost, že se uplatní.

Kariérní bloky jsou sledem událostí ve vaší kariéře, které mohla odstartovat jedna nepozornost nebo jeden špatný krůček, kterým jste se znelíbili. Učíme vás odstraňovat bloky a učíme vás, abyste stejné chyby neopakovali stále dokola.

Máme tendenci v zaměstnání a kariéře věnovat pozornost lidem, kteří nás nikam neposunou. Stále dokola jim věnujeme svou pozornost, ať už proto, že musíme (nadřízení, kolega v týmu), nebo třeba proto, že nás k tomu protějšek donutil svým chováním na pracovišti. Pak přirozeně nemáme čas na lidi, kteří by nás ve skutečnosti někam posunuli a stagnujeme. Náš program vás naučí takové lidi vyhledat a s jejich pomocí stoupat po kariérním žebříčku.

Na konci našeho programu pro vás sestavíme kariérní plán. Nestačí pouze předsevzít si, že jednou budu ředitelem. Je třeba vědět dokdy a přes jaké mety se tam dostanu. To společně stanovíme ve vašem kariérním plánu. Stane se vašim pomocníkem na cestě ke kariéře. Začnete s námi hned teď nebo budete čekat, až vás ostatní předběhnou?

Objednat ihned